Witamy w Bullimanii! 
W naszym sklepie znajdziesz pełen asortyment wysokiej jakości elementów karoserii renomowanych angielskich firm AutoCraft Engineering i Custom&Commercial oraz ogrzewania kempingowego dla kamperów i łodzi brytyjskiego producenta Propex Leisure. Jesteśmy ich oficjalnymi przedstawicielami w Polsce, dlatego możemy zaproponować naszym Klientom najlepsze ceny na produkty tych marek.
 
Codziennie powiększamy ofertę naszego sklepu. Chcemy, żeby obejmowała ona największy i najciekawszy asortyment części do klasycznych Volkswagenów w Polsce. Już teraz kupisz u nas wszystkie produkty, które są dostępne w Europie. Realizujemy także indywidualne zamówienia Klienta.
Mamy ponad dwudziestoletnie doświadczenie w renowacji klasycznych Volkswagenów, dzięki temu możemy doradzić w wyborze części i służyć naszym Klientom pomocą przy remontach, które przeprowadzają.
Zdobyta wiedza pozwala nam również wprowadzać produkcję trudno dostępnych lub niedostępnych części pod własną marką. Szczególnie skupiamy się stworzeniu kompletnych zestawów do odnawiania dachów w samochodach typu Westfalia i Dormobil.
Do zobaczenia na zlotach w Polsce i za granicą!
 

Zarejestruj nowe konto

Już masz konto?
Zamiast tego zaloguj Lub Zresetuj hasło